Про нас

Поліграфічна продукція – гармонія форм, деталей, фарб і оформлення сучасного світу спілкування, реклами та просування. Добрі асоціації і пам'ять створює колектив творчих дизайнерів і професіоналів друкарня онлайн «Netprint». Згуртована команда втілить ідеї в поліграфічну оболонку бездоганної якості. Інтернет поліграфія – простий і швидкий замовлення онлайн. Будь-який тираж і складність виконання, а також експрес поліграфія при виконанні термінового замовлення 1-3 дні. Наші представництва є в містах:

 • Київ
 • Харків 
 • Одеса
 • Дніпро (Дніпропетровськ)
 • Запоріжжя.

Дизайн продукції

Незважаючи на епоху інтернету та ТБ, поліграфічні послуги найпопулярніший метод просування, формування іміджу, клієнтської бази та реклами послуг. Це те, що дарує приємні тактильні відчуття і позитивні емоції, презентабельно візуально, практично і інформативно.

Співпраця з нами доступно онлайн в будь-якому місті України: швидкий і надійний замовлення в Інтернеті у бажаному розділі – оформлення заявки – виконання – оплата і доставка. Дизайнери подбають про грамотному поєднанні тексту, візуальної частини і достатньої інформації для того, щоб реклама працювала на вас. Наша друкарня надає послуги корпоративним організаціям або приватним замовникам України у будь-якому тиражі. 

Переваги онлайн друкарня «Netprint»

Індивідуальний підхід та професійні методи співпраці отримає кожен клієнт, який звернеться до нас. Ми гарантуємо:

 • Якість, сучасний підбір методів і технологій. 
 • Асортимент послуг для реалізації рекламних і маркетингових стратегій.
 • Поліграфія за лояльною і демократичною ціною.
 • Оперативна друк. З урахуванням специфіки замовлення.
 • Гарантії. Рівень. Комплексний підхід.

Звертайтеся до нас – і ваша реклама буде працювати довго, грамотно і ефективно.

Спектр діяльності та послуги друкарні Київ

Вигідні пропозиції, які враховує сучасні тенденції, втілюючи рекламу в оболонку фарб і форм за прийнятними цінами з урахуванням індивідуальних рішень для ваших вимог. Ми вміємо і дивуємо - умовами, якістю, лояльністю і творчістю. Економимо ваш час, кошти і сили. 

Наші послуги: поліграфічні вироби, широкоформатний друк, сувеніри – декор та виготовлення.

Поліграфічна продукція 

Дає можливість поширювати інформацію в маси швидко, доступно й ефектно. Це повний цикл і будь-який тираж для всіх міст України, упаковка і доставка зручним способом замовнику. Розробка дизайну поряд з інформативним доступним змістом для рекламного ефекту. Підготовка та розробка кліше, штампів і необхідних форм. Друк на обраних носіях відповідним методом. Вибір технології друку залежить від тиражу і строків виконання, також матеріалів і складності оформлення. Внесення корективів у будь-який момент, мінімальні терміни і невеликі тиражі відмінний варіант для цифрового друку. Великий тираж вимагає офсетного методу і більш тривалих строків. Якщо друк на фактурної поверхні, дизайнерському картоні зі складним дизайном перевага буде на боці шелкоформатной технології. Зовнішня реклама, великі габарити, нанесення насичених яскравих деталей на матеріали великого розміру, які вимагають збереження вихідної якості, надовго вирішить широкоформатний друк. Будь метод - це унікальність вироби, стилістика та ексклюзив реклами. Подальша обробка завершить і доповнить образ, додасть зручності, практичності і довговічності.

Асортимент продукції друкарні Netprint

Ділові приналежності: паперово-письмові, папки, конверти та запрошення. Створюють стиль, підвищують впізнаваність бренду і формують позитивне ставлення аудиторії.

Рекламна поліграфія: листівки, буклети, флаєра, POS-матеріали, брошури, плакати, афіші, які в доступній і яскравій формі інформують клієнтів, мотивують до придбання товарів і збільшують товарообіг.

Календарі: дизайнерське оформлення для гармонійного поєднання дат, рекламних атрибутів, фірмової символіки та відомостей. 

Топові затребувані носії:

 1. Візитки - стисла інформація про власника і фірмі, яка повинна зацікавити потенційного клієнта і викликати у нього бажання звернутися за вказаними контактами в найближчому майбутньому.
 2. Листівка – детально описує товари або послуги, використовуючи максимальне текстове наповнення і мінімум графіки з однієї або двох сторін на аркуші паперу невеликого формату. Економічність виробництва при детальному інформуванні та малих витратах. 
 3. Флаєр - роздатковий матеріал для залучення потенційних клієнтів за допомогою інформування. 
 4. Буклет - значні обсяги інформації на аркуші формату А4, стандартно складеному втричі. Компактний, зручний і досить економічний для створення стійкого образу послуг, товарів або компанії. 
 5. Листівка - увагу до партнерів, зміцнення ділових відносин і формування позитивних асоціацій з компанією. Відмінний подарунок або сувенір.
 6. Фірмові бланки. 

Широкоформатний друк

Яскраві насичені деталі вигідно акцентують увагу потенційних клієнтів завдяки великим габаритам матеріалів-носіїв. Вулична реклама – фасади, вітрини, міський транспорт – стильно, яскраво і надовго в пам'яті. Це оформлення внутрішнього інтер'єру, гармонія кольорів, контрастів, фігур і розмірів. Підкреслюється статус компанії-замовника, формується ексклюзивний стиль. Чітка деталізація, насиченість кольору, графіки і текстового змісту. Зносостійкість до погодних умов кліматичного поясу. Замовивши цю послугу в друкарні Netprint, ви отримаєте унікальне ексклюзивне виріб, видимий здалеку і живе в пам'яті надовго. 

Декор і виготовлення сувенірно-подарункової продукції

Внесіть фарби в діловий світ, порадуйте клієнтів, співробітників або партнерів корисними товарами з атрибутикою:

 • Паперово-письмові приналежності.
 • Функціональні дрібниці.
 • Текстильні вироби.
 • Посуд і пластикові предмети

Це спосіб розширити базу клієнтів і стимулювати до співпраці. Такий вид продукції - гідний рекламний інструмент і показник успішності та процвітання. Якісна поліграфія буде радувати одержувача не один день, нагадуючи про дарувальника.

Друкарня «Netprint» перетворює ідеї в креативну оболонку стилю, формату і матеріалу. Наша продукція - гідний рекламний інструмент і показник успішності та процвітання вашого бізнесу.