044 220 12 12
067 243 12 12
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Пластикові картки

Сделайте заказ

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Друк пластікових карт

Замовити друк на плівці оракал Київ за низькою ціною, відмінної якості можна за допомогою Друкарні Горящих Тиражів вже сьогодні, достатньо зателефонувати за телефонами вказаними на сайті http://netprint.com.ua/, або оформити on-line замовлення безпосередньо на сайті, після чого наші фахівці, дизайнери зв'яжуться з Вами, для обговорення деталей.

Дуже витривкий, що привертає увагу, пластик один з найбільш зручних носіїв реклами, а також інформації, який застосовується при виготовленні пластікових карт, подарункових сертифікатів, візиток, посвідчень, смарт-карт, скретч-карт. Фахівці Друкарні Горящих Тиражів допоможуть, порадять, приймуть замовлення, в найкоротші терміни на вибір будуть надані макети робіт. Дизайнери із застосуванням новітніх методів, креативних ідей зможуть створити саме той варіант замовлення оракалу, пластікових карт, або іншого виду продукції з високоякісного пластику, який буде відповідати вимогам, побажанням клієнта. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому приймаючи замовлення, виконуємо його в короткі терміни, якісне, а за витратами, економічно вигідне.

Надрукувати пластикові карти

Друк оракалу Київ, Україна, оптом, роздробом виконається нашою компанією з високоякісного матеріалу, який пройшов сертифікацію якості, не шкідливий для здоров'я, а виготовлення поліграфічної продукції Київ нашої друкарні виконується на новітньому обладнанні, із застосуванням нових методик післядрукарської обробки. Сьогодні друк пластікових карт в Києві користуються популярністю, тому що, вони істотно полегшують життя людини.

Наша друкарня пропонує такі пластикові карти як:

  - Карти ідентифікатори особистості

  - Пластикові візитки або календарі

  - Платіжні картки

  - Дисконтні картки

  - Рекламні карти

  - Клубні карти

  - Страхові карти

  - Паперові карти

  - Карти з ламінованого картону

Також замовник сам може запропонувати той варіант пластикової продукції, який йому потрібен. Наші фахівці завжди підуть на зустріч побажанням нашого клієнта, використовуючи при цьому кращий матеріал.

На сьогоднішній день також дуже популярний такий вид продукції поліграфії, як друк на оракале. Дуже помітний, відразу приковує погляд оракал наклеєний на двері, вікно, на велику площину завжди приверне увагу людей.

Дуже популярним матеріалом оракалу є: матова, прозора, глянцева самоклеюча плівка.

Друк пластікових карт  оракал (Oracal)

це одна з найпопулярніших, поширених методів, який використовується в рекламних цілях, для створення рекламно - інформаційних матеріалів. Реклама товарів, послуг.

Журнали, візитки, буклети, календарі, книги, конверти, листівки, наклейки, папки, плакати, фірмові бланки, флаєра, бирки, блокноти, воблери, каталоги, пластик оракал, склянки, фішки, цінники, шелфтокери - це лише короткий перелік повноколірної друкованої, поліграфічної продукції, виробленої Друкарнею Горящих Тиражів. Яка використовується при оформленні будь-яких зовнішніх площин, конструкцій, при оформленні інтер'єру, транспортних засобів.

Наші професіонали виконують свою роботу з гарантованою якістю, використовуючи плівку різних видів, будь то самоклеюча плівка, прозора або світлопровідна(транслюцентна), плотерна, поліетиленова, поліпропіленова і тд.

Замовляючи друк пластікових карт Київ, друк плівки оракал Київ допомогою Друкарні Горящих Тиражів, Ви замовляєте якісний друк, який буде виконаний в короткі терміни за низькою ціною.

Читать на русском языке