044 220 12 12
067 243 12 12
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Календарі

Сделайте заказ

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Друк календарів

Замовити, придбати календарі Київ по низькій ціні оптом, в роздріб пропонує каталог Друкарні Горящих Тиражів. Наша друкарня займається дизайнерською розробкою, оформленням, друком календарів, листівок, наклейок, блокнотів, папок, шелфтокеров, книг, буклетів, іншої поліграфічної продукції за унікальними технологіями, на високоякісному обладнанні, за новітніми технологіями, які тільки з'явилися в світі поліграфічних послуг.

Надрукувати календарі та іншу поліграфічну продукцію можна в Києві зі знижкою on-line можна, зайшовши за посиланням http://netprint.com.ua/. Потрапивши на сайт Друкарні Горящих Тиражів здійснити замовлення можливо також за телефонами вказаними на сайті, наші менеджери, фахівці допоможуть у вирішенні Ваших питань, допоможуть якщо потрібно, визначитися з вибором матеріалу, технології обробки друку, дизайном, а також допоможуть із замовленням, оплатою, доставкою або відвантаженням. Друкарня Горящих Тиражів здійснює доставку як по Києву, так по всій Україні найкоротшими термінами.

Друкарня Горящих Тиражів спеціалізується на виготовленні, друку широкого спектру поліграфічної продукції, серед якої також одне з перших місць посідає друк календарів. Ми розуміємо Ваші бажання, потреби, дотримуємося вимог рекламного ринка та часу.

Поліграфічна продукція є основним, невід'ємним показником іміджу сучасної, надійної Компанії. Друкарня Горящих Тиражів розробить для вас ексклюзивний, фірмовий стиль, рекламні, ділові візитки, календарі, книги, блокноти, каталоги, конверти, плакати, воблери, пластик оракал, буклети, листівки, та іншу продукцію, які будуть як інформаційними носіями інформації про компанію, але так само створюватиме позитивне враження, служитиме підтвердженням ваги і солідності Вашого підприємства.

Надрукувати календарі

Замовивши друк календарів Київ оптом, в роздріб допомогою каталогу Друкарні Горящих Тиражів, Ви отримаєте рекламу за низькими цінами, відмінної якості. Наша Друкарня застосовує унікальний метод офсетного друку, яка надає поліграфії неповторності, унікальності. Надрукувати календарі як подарункові, святкові, сувенірні, так з логотипами Вашої компанії в найкоротші терміни за прийнятними цінами оптом, в роздріб пропонує Друкарня Горящих Тиражів.

Фахівці нашої Друкарні Горящих Тиражів допоможуть, підкажуть, порадять дизайн, матеріал, а також підуть на зустріч Вашим побажання. Також зробити on-line замовлення безпосередньо на сайті компанії можливо, при цьому при цьому також, Вас можуть зацікавити знижки, акції нашої Друкарні Горящих Тиражів, які постійно проходять в межах нашої Друкарні.

Читать на русском языке